Mēs aizsargājam mūsu apmeklētāju privātumu tiešsaistes vidē. Individuāli identificējama informācija par apmeklētāju netiks nodota nevienai trešajai pusei bez iepriekšējas apmeklētāja piekrišanas vai bez attiecīgo juridisko vai valsts iestāžu pieprasījuma.

Norēķini un atmaksa

Maksājums tiek veikts caur Paysera maksājumu sistēmu, bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti. Atmaksa tiek veikta 10 dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas datuma.

Atkārtota mārketinga datu vākšana

Šajā vietnē ir atkārtots mārketings un sīkfaili, kas apkopo pamatinformāciju par lietotājiem. Mūsu reklāmas tiek rādītas dažādās lapās, izmantojot Google/Facebook un trešo pušu pakalpojumus.

Saņemamie personas dati

Katra pirkuma reizē mēs saņemam tādus apmeklētāju datus kā: vārds, uzvārds, e-pasts, pasta adrese, tālrunis, piegādes adrese utt. Šī informācija tiek izmantota, lai veiktu pasūtījumus un nodrošinātu labākus pakalpojumus patērētājiem. Lietotāju personas dati tiek izmantoti tikai ar šo tiešsaistes veikalu un saistītajiem produktiem, lai sniegtu informāciju un sasniegtu apmeklētājus.

Personas datu izmantošana

Lietotāju personas dati tiks izmantoti tikai ar Pakalpojumu saistītiem produktiem un procesiem. Apmeklētāju dati tiek reģistrēti un izpausti tikai pārkāpumu gadījumos un tikai attiecīgajām valsts amatpersonām vai iestādēm. Cita informācija par patērētāju tiek sniegta tikai ar viņa piekrišanu vai pēc attiecīgo valsts iestāžu pieprasījuma, ar tiesas rīkojumu vai prokurora izdotu kratīšanas orderi.

Citus paziņojumus un piedāvājumus lietotājam var sniegt ar viņa piekrišanu un nepārkāpjot viņa privātumu, kā noteikts Lietuvas Republikas tiesību aktos.

Privātuma politikas maiņa

Šis tiešsaistes veikals jebkurā laikā var mainīt savu privātuma politiku, iepriekš par to paziņojot savā tīmekļa vietnē. Patērētājiem ieteicams regulāri pārbaudīt privātuma politiku.

Elektroniskā atkritumu politika

Mēs garantējam saviem klientiem, kuri izmanto pakalpojumu, ka viņu e-pasta adreses netiks izmantotas surogātpasta (SPAM) sūtīšanai. Kā arī savus datus iesniegušie lietotāji nesaņems e-pastā ziņojumus:

  • ar nederīgām vai viltotām e-pasta galvenēm;
  • ar nederīgiem vai trūkstošiem simboliskajiem adreses domēna nosaukumiem;
  • maldinošas informācijas par nosūtīšanas vietu vai maršrutu;
  • citos maldinošās uzrunas veidos;
  • kas satur maldinošu vai nepatiesu informāciju temata rindā;
  • saturošu maldinošu vai nepatiesu saturu e-pasta vēstulē;
  • pārkāpjošus pakalpojuma noteikumus un nosacījumus.